Rozboril a Habera sa nebáli, moderátorská superstar Adela sa bojí?

Autor: Tibor Bindas | 22.2.2020 o 13:58 | (upravené 23.2.2020 o 5:54) Karma článku: 10,94 | Prečítané:  12305x

Nastal čas, kedy si treba obliecť dresy, aby sme videli, kto za koho v tejto predvolebnej politickej kampani kope.Mnohí umelci i športovci sa už vyjadrili, ale mnohí stále mlčia. 

Kto by nepoznal našu obľúbenú moderátorskú superstar Adelu? Každý rok berie skoro každú cenu OTO útokom. Rád si ju pri moderovaní pozriem aj ja, lebo naozaj je často vtipná a múdra, čo inak v plytkom šoubiznise nie je pravidlom.

Mrzia ma však jej nejasné politické  postoje. Neviem či to robí preto, aby bola s každým zadobre, aby neprišla o svoj biznis, aby mala všade dvere otvorené, alebo preto, že má strach, že sa bojí. Ale tu ide Adela o hodnoty.

Čo vlastne napísala vo svojom zamyslení Adela?: „Podaktorí sú ochotní dookola voliť tých, ktorí im ubližujú, prípadne veriť novým manipulátorom. Lebo tí sa, bohužiaľ, nachádzajú na oboch koncoch napnutého volebného lana.“

Tvoje slová Adela síce celú politiku a všetky politické strany relativizujú, ale tu v tejto ťažkej dobe, vtom ťažkom teste, ktorý nás všetkých 29.2.2020 čaká by si mal každý z nás obliecť dresy, a mal by ukázať svoj dres, a svoje hodnoty, nech vieme kto za koho kope.

Preto svoj dres by si si mala obliecť aj Ty Adela. Byť tak známou osobnosťou na Slovensku, neznamená len užívať si svoju slávu pri preberaní cien, ale byť tak známou osobnosťou je Adela aj veľká zodpovednosť. Prečo? Lebo je predsa známy fakt, že ľudia sa pri svojej voľbe vo voľbách rozhodujú aj podľa známych osobnosti Slovenska.

Pritom nikto Adela od teba nechce, aby si povedala, voľte stranu X, a nie stranu Y, ale tvoje zamyslenia, ktoré píšeš, by mali byť jednoznačné a jasné, na ktorej strane vlastne si, na ktorom konci toho tvojho napnutého volebného lana vlastne si?

Tvoje slová Adela „Voľme vedome, lebo možno nás pekné a nesplniteľné sľuby chcú len dostať „do postele“, nehovoria tak jasne ako to povedal napríklad Vilo Rozboril: „Túto bandu politických feudálov už naozaj treba niekam poslať! Lebo nech sa potom nečudujú, ak ľudia opäť vyjdú do ulíc, ale už v státisícoch!“ Vilo Rozboril sa nebál, obliekol si svoj "dres" a takto jasne a zrozumiteľne  reagoval na kauzy vládnej partaje. Prečo také jasné stanovisko nepočuť aj od Teba Adela?

Viem, Vilo Rozboril pozná naozaj kruté osudy ľudí, a to po celom Slovensku, ktorí boli odkázaní na zdravotníctvo,  a tak  určite veľmi dobre vie, o čom hovorí. Naše zdravotníctvo ničili a zabíjali  špinavé kauzy, pre ktoré potom samozrejme v zdravotníctve chýbajú peniaze aj na tie drahé lieky.

Veď aj tvoj kamarát Habera sa po brutálnej vražde Jána a Martiny jasne vyjadril: „Nerád sa vyjadrujem k politike, ale už nemôžem mlčať! Tento úsmev pána Fica je obrovskou fackou rodičom zavraždených mladých ľudí! Nemôžu náš štát viesť normálni a čestní ľudia? Milujem svoje Slovensko a jeho ľudí, naši politici reprezentujú mňa a moju krajinu, ale v tejto chvíli cítim len jedno - HANBÍM SA ZA SVOJU KRAJINU!!!“ Aj spevák Habera rýchlo pochopil, že tu nuž niet kde ustúpiť, že nemôže sa tváriť: "Ja nič, ja muzikant."

Takto by sa mal správať každý normálny  umelec i športovec, lebo Ján a Martina bojovali za nás, a teraz my musíme bojovať za nich, a preto sa nemôžeme v tejto predvolebnej kampani tváriť, že politika sa nás netýka.

Dnes po vražde Jána a Martiny musia predsa Adela všetci slušní ľudia držať spolu a za jeden povraz. Musia byť na jednom konci lana, ale ja tam tu našu inak skvelú Adelu stále po jej relativizujúcich zamysleniach ešte stále nevidím, a pritom času už nie je Adela do volieb veľa.

Preto treba si Adela čím skôr obliecť dres, ako to urobil Vilo Rozboril, Pavol Habera, Táňa Pauhofová, ale aj iní, nech každý vidí, za koho Adela kopeš. Ako sa vyfarbí 1.3.2020 , teda  po týchto voľbách  Slovensko ? Do červena? Do hneda? Do modra? Milá naša inak skvelá Adela, situácia je naozaj kritická a vážna,toto už nie je sranda.

P.S. Adela nezabudni aj v týchto osudových voľbách na slová T.G. Masaryka: Tí, ktorí si myslia, že slobodu za nich vybojujú iní, si slobodu nezaslúžia.

Ak s tým priatelia súhlasíte, šírte to aj vašim Facebookom...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Vagovič: Jankovská taktizuje, ešte sa jej rozviaže jazyk

Kniha Vlastnou hlavou sleduje Ficov pád.

Dobré ráno

Dobré ráno: Boris Kollár mal iný režim ako zvyšok Slovenska

Šéf parlamentu v piatok nemocnicu opúšťa.


Už ste čítali?