Najprv vládol Slovensku Fico, a teraz vládne Slovensku Sviňa...

Autor: Tibor Bindas | 20.2.2020 o 10:38 | (upravené 20.2.2020 o 12:34) Karma článku: 7,85 | Prečítané:  1728x

Zlyhania vládnych politikov v kombinácii s nespravodlivými majetkovými rozdielmi, ktoré vznikajú ako dôsledok oligarchizácie spoločnosti, sú zdrojom obrovskej frustrácie občanov a vodou na mlyn rôznych extrémov. Povedal pán Sulík.

Ja s ním len súhlasím, lebo extrémizmus tu nevznikol „dovozom“, zo zahraničia, ale  extrémizmus tu vznikol preto, že sa tu extrémne kradlo, a extrémne korumpovalo. Preto tí, čo tu vládli sa nemôžu zbaviť  zodpovednosti za silnejúci extrémizmus.

Eextrémizmus a extrémisti by tu neboli, keby tento štát  nezlýhaval v polícii, prokuratúre, súdnictve, zdravotníctve, poľnohospodárstve... a mohol by som pokračovať, tam všade boli otrasné kauzy.

Preto priatelia, ak neviete stále koho voliť, tak si choďte pozrieť film Sviňa. Film Sviňa dnes naozaj vládne Slovensku, a prepisuje všetky doterajšie rekordy. Film Sviňa videlo už cez 200 000 divákov.

Ale ako sa zdá, ani toto nestačí, lebo podľa jedného prieskumu aj tak  každý tretí Slovák by chcel za premiéra Pellegriniho. To nie je dôkazom toho, že ešte stále veľa ľudí na Slovensku nevidelo film Sviňa?

Preto, keď stretnem človeka, ktorý ide voliť Smer, SNS, či Most, tak mu v dobrom poviem choď si  pozrieť film Sviňa, a možno zmeníš svoju voľbu. Nemali by preto voliči červených dostávať  lístky na tento film zadarmo?

Film Sviňa  predbehol v návštevnosti aj Hviezdne vojny, i filmy Trhlina i Čiara. Nadčasový film, kde jasne vidno boj dobra a zla, tak dnes "vládne" celému Slovensku.

Priatelia ešte si spomínate aj na legendárny a na celom svete slávny western „Sedem statočných“? Nie je tento western naozaj nadčasový? Prečo?

Vtedy banda zlodejov napádala dedinku a okrádala dedinčanov, rabovala ich zásoby úrody. Dedinčania boli z tých nájazdov tej nenažratej bandy zlodejov už naozaj zúfalí. Na scénu však prichádza sedem statočných, ktorí sa postavia proti tej bande zlodejov a situácia sa začne postupne úplne meniť.

V tomto filme „Sedem statočných“ sa to končí dobre, a banda zlodejov nakoniec dostane to, čo si zaslúži. Nie je tento western „Sedem statočných“ aktuálny aj dnes? Nie je tou malou dedinkou nami milované Slovensko?

Máme krásnu prírodu, krásne ženy, krásny folklór, len tu škaredú bandu zlodejov už treba poslať po voľbách niekam do zabudnutia.  

Dostane tá banda zlodejov to, čo si zaslúži aj 29.2.2020? 

Postavme sa preto proti tej bande zlodejov, ako sa postavil pred 2 rokmi náš statočný hrdina Kuciak.

P.S. Preto nezabudnime si priatelia  v piatok, uctiť pamiatku  Jána a Martiny. Sme im za ich odvahu všetci veľa dlžní. Oni bojovali za nás, a my bojujeme 29.2.2020 za nich.

Česť ich pamiatke! Slovensko Vám to Vaše hrdinstvo Ján a Martina,  nikdy nezabudne...

Ak s tým posolstvom súhlasíte, tak ho šírte aj vašim Facebookom. Ďakujem.

www.bindas.eu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ak nie blackout, tak čo? Dodržiavať pravidlá a viac testovať, vravia experti

Opatrenia by mali platiť aspoň do Veľkej noci, zhodujú sa odborníci.

Stĺpček Jakuba Fila

Matovičovi jeho úlohu nik nezávidí, o to viac musí byť lídrom

Nemá priestor na frky pred kamerami.


Už ste čítali?