No a pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne...

Autor: Tibor Bindas | 13.2.2020 o 14:28 | (upravené 13.2.2020 o 16:52) Karma článku: 11,82 | Prečítané:  16160x

Zhodiť prezidentku, to poslanec Fico vie, aj na počkanie. Fico sa boji nárast MatovičaPellegrini zas Pročka, lebo my si vieme domyslieť koho Pellegrini mohol nazvať lacným zabávačom, ktorému stačí len internet a mobil. 

Po trápnych videách, ktoré Smeru nepomohli, tak teraz Fico použil „najpopulistickejšiu politickú zbraň“ peniaze. Má to svoju logiku, lebo ako sa hovorí, peniaze často lámu charaktery aj voličov, a prieskumy stále ukazujú, že takých voličov je na Slovensku dosť.

Preto Fico aj pár dni pred voľbami chce zaviesť 13. dôchodok, nech to stojí, čo to stojí. Prečo? Lebo oni predsa nesmú prehrať voľby, i keby malo celé Slovensko na ekonomike vykrvácať?

Takže plán je taký, že zákon si aj tak presadia, a potom ho hodia pani prezidentke na podpis.

 "No a pani excelencia zo skládky pezinskej nech sa rozhodne, čo urobí. Nech povie, že to nechce. Nech povie, aký je dôvod, že nepodpíše," vyhlásil Fico.

Pán Fico, takto nekultúrne sa nepatrí vyjadriť k obyčajnej žene, a nie to ešte k hlave nášho štátu, teda prezidentke. Potom sa divíte, že pre tu Vašu aroganciu, Vás už okrem vášho „tvrdého jadra“ už nikto v politike nechce?

Viete čo povedala o Slovensku, v ktorej vládne Smer jedna cudzinka?  Všetci sa v politike len vulgárne hádajú. Starí ľudia  v tých hladových dolinách sa boja o prežitie, či budú mať čo večer jesť. Študenti sú viac na brigádach, ako v škole, len aby mohli  zaplatiť internát. V zdravotníctve zomierajú ľudia, lebo niet peňazí na drahé lieky. A všade panuje strach, čo bude po voľbách. Mnohí sa boja, že vznikne koalícia Smer-Kotleba-SNS. Veď aj "charakter" Bugár, hovoril, že s Vami nepôjde a išiel. Tu už chýba len občianska vojna.

Súhlasím s ňou, veď predsa všetko sa to začína práve tak nevinne. Najprv len tvrdé arogantné slová. Po tvrdých arogantných slovách prídu prvé nadávky. Po silných nadávkach sa strhne bitka. Celé Slovensko sa rozháda, a čo tu bude občianska vojna? Preto poslanec Fico vážte slová, lebo aj z malej iskry, veľký oheň býva. 

Priatelia, život je ako Ferrari, je drahý a rýchly, nestraťme preto ďalšie 4 roky v červených politických kauzách.Veď všetko čo vám Fico "dáva", je priatelia len z vašich peňaženiek, a nie z peňaženky Ficovej, a nakoniec tu jeho predvolebnú kampaň, aj tak my všetci zaplatíme vo vyšších daniach, odvodoch, či DPH.

Vražda Jána a Martiny otvorila všetkým IQ voličom oči. Vy máte v Smere len jedno šťastie, že film Sviňa bol pustený do kín neskoro, a preto ho nestihne vidieť väčšina Slovenska. Prečo?

Lebo to by Vám pán Fico nepomohol ani 18. dôchodok. Asi ste pán Fico chceli v priamom prenose  zhodiť pani prezidentku, ale Vašim pyšným a arogantným správaním ste u kultúrnych IQ voličov nezhodili hlavne seba?

Ale možno sa s tým 13. dôchodkom mýlim, a všetko je nakoniec inak. Možno ten 13. dôchodok, idete dať schváliť preto, že aj Vy plánujete ísť do politického dôchodku, čo by bola pri vašich 17 %, možno zlá správa, ale pre 83 % občanov naozaj skvelá správa :)

Túto kritiku berte pán poslanec Fico ako moju pomoc, a preto aj na záver Vám radím držať sa, aj vo Vašom živote týchto pár dobrých a osvedčených rád, uvidíte, že budete šťastnejší:

1. Je dôležitejšie, čo človek je, než čo človek má. A. Shopenhauer 

2.Čisté svedomie sa nedá nikde ani kúpiť, ani ukradnúť. 

3. Na posledný súd ideme len so svojim svedomím, a tam sa nás budú pýtať, aj to, koľko sme toho nakradli a naklamali. 

4. Už o pár rokov tu mnohí nebudeme, preto zanechajme tento svet po sebe krajším, ako sme ho našli.

5. Platí to, čo už dávno povedal S. Jobs: Ja nechcem byť najbohatším človekom  na cintoríne. Tým chcel povedať aj to, že nikto nemôže byť šťastný z peňazí, a nikto nemôže byť šťastný, z nešťastia iných.

P.S. Nielen padák, ale aj hlava sú dobré, len keď sú otvorené…preto prijmite do svojej hlavy aj tieto myšlienky pán poslanec Fico. www.bindas.eu

Keď s tým priatelia súhlasíte, tak tento blog šírte aj vašim facebookom:) 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?