Raši podporuje Kotlebu?

Autor: Tibor Bindas | 29.1.2020 o 15:42 | Karma článku: 5,35 | Prečítané:  1233x

Smerák Raši je už dosť v politike, a zastával a zastáva v nej také vysoké posty, že by politike a predvolebnej kampani a jej následkom už mohol rozumieť.

Ako som sa však dočítal na internete, tak Raši, ktorý bude aj po Voľbách 2020 asi opäť poslancom NR SR  je spokojný s videami zobrazujúcimi opozíciu.

To snáď nie. Tieto trápne videá majú byť výkladnou predvolebnou skriňou Smeru?

On fakt doteraz vôbec nepochopil, že týmito trápnymi videami SMER, viac ako svojich voličov oslovuje voličov Kotlebu? Prečo?

Lebo keď celá opozícia je nanič, a je nebezpečnou alternatívou pre Slovensko, tak už potom jedinou alternatívou pre Slovensko, a takto zmanipulovaných voličov nie je SMER, ale už fakt len Kotleba.

On naozaj nechápe, že dnes Smer môže voliť len jeho tvrdé jadro, ale už nikto viac?  Neukazuje, a nedokazuje  nám predsa kauza Kočner s novými, a novými videami,  a s novými, a novými zisteniami, ako tento náš štát za vlády Smeru nielen nefungoval ako mal, ale kolaboval?

Takže Kotleba už môže naozaj oslavovať. Prečo? Lebo týmito trápnymi videami nemá takto Kotleba od Smeru kampaň vlastne úplne zadarmo?

Potom sa čudujete, že Smer padá, a Kotleba stále rastie? Ja nie. Skúsený politik Raši to však vidí úplne inak.

Preto priatelia, v týchto Voľbách 2020 sa treba držať  známeho nemeckého príslovia, ktoré znie:

„Voly patria na pole, ale nie do parlamentu.“ 

Ak s týmto príslovím súhlasíte, tak ho prosím šírte aj na vašom facebooku:)  Prečo? Tak aj Vy  pomôžete  vyhrať vo Voľbách 2020 slušnému Slovensku, a nie..... Ďakujem.

P.S. Proti tejto chorej predvolebnej kampani a politike existuje len jeden recept - zdravý rozum. Viac na  www.BINDAS.eu

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Petra Schutza

Cynická hra Smer - SNS

Tu predsa nejde o chcenie – všetci chceme –, ale o základnú pokoru k realite.


Už ste čítali?