Toto sú najlepší herci Slovenska, i tak nedostanú cenu OTO 2020

Autor: Tibor Bindas | 12.1.2020 o 14:41 | (upravené 12.1.2020 o 15:12) Karma článku: 10,12 | Prečítané:  4198x

Áno, priatelia každý ich pozná. Každý o nich vie, ale aj tak nedostanú cenu za najlepší herecký výkon, a nedostanú ani Oskara. Pritom sa snažia až do roztrhania, a dávajú zo seba naozaj všetko.

Prečo? Lebo hrajú v reálnom politickom seriály, z ktorého je mnohým už naozaj celé 4 roky zle. Vedia klamať telom i slovom. Uhádnete napríklad, kto povedal toto:

 „Korupcia je rakovinou dnešného sveta. Musíme vytvoriť prostredie kultúry bezúhonnosti, v ktorom sa musí skorumpovaný človek hanbiť za to, čo robí".

Neuveríte, ale toto povedal na protikorupčnom fóre OECD v Paríži asi najlepší politický herec  Robert Fico. Takže takých my máme hrdinov a bojovníkov proti korupcii. Potom sa čudujete, že tu korupcia na Slovensku tak prekvitá? Potom sa čudujete, že korupcia na Slovensku patrí medzi najväčšie problémy? Ja nie.Koľko rokov sa tu už rieši Gorila a výsledok stále nikde. Potom sa čudujete, že občania už majú toho dosť? Nesmrdí ryba vždy od hlavy? Keď kradnú ich ľudia hore, potom sa čudujete, že kradnú ich ľudia aj dole? 

Slová, papiere, letáky a bilbordy naozaj znesú všetko, a ani sa nezačervenajú od hanby. Vaše poštové schránky budú opäť preplnené ich letákmi. Slovensko sa bude topiť v mori letákov. Minú sa celé tony papiera na tie ich nesplniteľné sľuby a klamstvá. Ich vyretušované a vylepšené tváre sú nakoniec tiež len  klamstvom, lebo realita je krutá. Oblepené týmito politickými hercami budú všetky obce a všetky mestá.

Pritom poslanci Európskeho parlamentu len nedávno výraznou väčšinou odhlasovali vyhlásenie stavu klimatickej núdze v Európe, teda aj na Slovensku. Máme teda stav klimatickej núdze, ale ekológia sa našich politikov  a volieb už netýka.

Celé Slovensko je oblepené „Zodpovednou zmenou“.  Predvolebná šou predsa musí pokračovať. Politickí herci hrajú svoje pokrytecké úlohy naozaj vynikajúco. Len škoda, že to ich trápnu hru bude musieť niekto zaplatiť. Tým, niekto som ja, i vy, teda všetci, teda aj ich nevoliči, lebo všetci platíme dane,  z ktorých potom oni dostanú milióny na tie svoje drahé kampane.

Ich politické herectvo dokazuje aj tento vtip, či krutá pravda? Inzerát na nehnuteľnosti: Kúpim hocijakú nehnuteľnosť od červeného poslanca, ale len za cenu, ktorú uviedol vo svojom majetkovom priznaní.

Aby som iným nekázal vodu, a sám pil víno, tak idem im vzorom a kandidujem ako nestraník a zelený kandidát, teda na svoju prezentáciu nepoužijem žiadny leták, žiadny plagát,  a ani žiadny bilbord.

Keď s tým súhlasíte, tak tento blog šírte aj na Vašom facebooku:) Patrí Vám za to moje veľké ĎAKUJEM. Prečo? Pomôžete tak zmene, ktorú chcete na Slovensku vidieť. 

Jediným klikom na www.BINDAS.eu sa môžete teraz ľahko samy presvedčiť, či neponúkam vám i Slovensku viac, ako Pellegrini i Danko dokopy. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?