Čo Jánovi Kuciakovi nikdy nezabudnem?

Autor: Tibor Bindas | 22.10.2018 o 17:04 | (upravené 22.10.2018 o 18:03) Karma článku: 3,06 | Prečítané:  1394x

Na tomto mieste chcem vyjadriť svoju veľkú úctu nielen Jánovi a Martine, ale všetkým morálnym a múdrym novinárom z celého Slovenska.

Toto sú naši skutoční novodobí hrdinovia, a nie umelo a marketingovo vytvorené umelé celebrity.
Viete si milí priatelia demokracie vôbec  spočítať, koľko miliónov nám títo novinári zachránili, zachraňujú a budú zachraňovať pred špinavou politikou a politickým banditizmom?


Čo by sme my občania vedeli, keby nebolo ich nebojácnych novinárov? Kto nám často otvára oči, ak nie oni? Kto nás budí z ľahostajnosti, ak nie oni? Kto bojuje o lepšie Slovensko, ak nie aj oni?
Preto za   ich poctivú novinársku prácu, im  patrí určite aj naša úprimná úcta. Dennodenne  pre nás hľadajú a objavujú nové fakty, a preto aj ich treba morálne podporiť, a povedať im veľké ĎAKUJEME, a sme na vašej strane.


Predstavte si priatelia demokracie teraz situáciu, že by tu už novinári neboli. Viete si predstaviť, ako by nás obyčajných občanov tí špinaví politici a špinaví podnikatelia vo veľkom okrádali a klamali? Bez morálnych novinárov by sme my obyčajní občania, už nič o ich špinavostiach nevedeli, neboli by tu žiadne politické i ekonomické kauzy, a to nie preto, že by tu špinaví politici a špinaví podnikatelia nekradli a neklamali, ale preto, že by sa o ich špinavostiach páchaných na nás obyčajných občanov a na našom Slovensku nič nevedelo. Viete si vôbec predstaviť, ako by sa im bez tých našich hrdinských novinárov ľahko a pohodlne klamalo a kradlo? 


Najprv som chodil na prešovské námestie, aby som Jánovi  a Martine dal hold, potom som o tom písal blogy, a teraz chcem, aby sa na Jána a Martinu nezabudlo ani tu v Prešove. Preto, keď budem zvolený za poslanca Sekčova, tak prvú vec, ktorú  v zastupiteľstve navrhnem, bude aj pamätná tabuľa pre Jána a Martinu. Keď Bindas nebude zvolený za poslanca Sekčova, nič sa nedeje, možno týmto blogom inšpirujem tých, čo sa tam dostanú. Prešovčania, prosím  navrhnite, kde by tá pamätná tabuľa  mala byť v Prešove osadená.

P.S. Čo Kuciakovi nikdy nezabudnem? Že bojoval aj za mňa, za moju rodinu, aj za Prešov... Bindas
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ak nie blackout, tak čo? Dodržiavať pravidlá a viac testovať, vravia experti

Opatrenia by mali platiť aspoň do Veľkej noci, zhodujú sa odborníci.

Stĺpček Jakuba Fila

Matovičovi jeho úlohu nik nezávidí, o to viac musí byť lídrom

Nemá priestor na frky pred kamerami.


Už ste čítali?