Čo Jánovi Kuciakovi nikdy nezabudnem?

Autor: Tibor Bindas | 22.10.2018 o 17:04 | (upravené 22.10.2018 o 18:03) Karma článku: 3,06 | Prečítané:  1405x

Na tomto mieste chcem vyjadriť svoju veľkú úctu nielen Jánovi a Martine, ale všetkým morálnym a múdrym novinárom z celého Slovenska.

Toto sú naši skutoční novodobí hrdinovia, a nie umelo a marketingovo vytvorené umelé celebrity.
Viete si milí priatelia demokracie vôbec  spočítať, koľko miliónov nám títo novinári zachránili, zachraňujú a budú zachraňovať pred špinavou politikou a politickým banditizmom?


Čo by sme my občania vedeli, keby nebolo ich nebojácnych novinárov? Kto nám často otvára oči, ak nie oni? Kto nás budí z ľahostajnosti, ak nie oni? Kto bojuje o lepšie Slovensko, ak nie aj oni?
Preto za   ich poctivú novinársku prácu, im  patrí určite aj naša úprimná úcta. Dennodenne  pre nás hľadajú a objavujú nové fakty, a preto aj ich treba morálne podporiť, a povedať im veľké ĎAKUJEME, a sme na vašej strane.


Predstavte si priatelia demokracie teraz situáciu, že by tu už novinári neboli. Viete si predstaviť, ako by nás obyčajných občanov tí špinaví politici a špinaví podnikatelia vo veľkom okrádali a klamali? Bez morálnych novinárov by sme my obyčajní občania, už nič o ich špinavostiach nevedeli, neboli by tu žiadne politické i ekonomické kauzy, a to nie preto, že by tu špinaví politici a špinaví podnikatelia nekradli a neklamali, ale preto, že by sa o ich špinavostiach páchaných na nás obyčajných občanov a na našom Slovensku nič nevedelo. Viete si vôbec predstaviť, ako by sa im bez tých našich hrdinských novinárov ľahko a pohodlne klamalo a kradlo? 


Najprv som chodil na prešovské námestie, aby som Jánovi  a Martine dal hold, potom som o tom písal blogy, a teraz chcem, aby sa na Jána a Martinu nezabudlo ani tu v Prešove. Preto, keď budem zvolený za poslanca Sekčova, tak prvú vec, ktorú  v zastupiteľstve navrhnem, bude aj pamätná tabuľa pre Jána a Martinu. Keď Bindas nebude zvolený za poslanca Sekčova, nič sa nedeje, možno týmto blogom inšpirujem tých, čo sa tam dostanú. Prešovčania, prosím  navrhnite, kde by tá pamätná tabuľa  mala byť v Prešove osadená.

P.S. Čo Kuciakovi nikdy nezabudnem? Že bojoval aj za mňa, za moju rodinu, aj za Prešov... Bindas
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Zákaz vychádzania pre netestovaných? Pochybnosti majú ústavní právnici aj prezidentka

Vláda riskuje, že Ústavný súd zruší testovanie skôr, ako sa začne.

Prezidentka odmieta sankcie za neúčasť na testovaní (minúta po minúte)

Pribudlo ďalších šesť úmrtí na Covid-19, zomrel aj lekár z Oravy.


Už ste čítali?