Pán Belák, po tomto blogu možno aj Vy prídete podporiť pozostalých na námestia...

Autor: Tibor Bindas | 20.3.2018 o 12:28 | (upravené 21.3.2018 o 7:32) Karma článku: 7,78 | Prečítané:  2232x

V minulom blogu ste hovorili o pánovi Kramárovi, ale možno sa bolo treba držať viac podstaty.  Pravdou a podstatou je to, čo sa tu stalo, a nie to, čo sa tu nestalo.

Skutok sa stal a dvojnásobná  vražda mladých sa tu stala, a preto tie masy v uliciach majú nielen právo, ale aj povinnosť postaviť sa za pravdu, a za požiadavky pozostalých.

Teraz v týchto prelomových časoch Slovenska si každý oblieka svoje dresy. Úcta k pozostalým, ktorí prišli o svoje deti zákernou popravou, ktorá v dnešnej civilizácii už nemá čo robiť sa vyjadrí aj tak, že pozostalí si zaslúžia náš rešpekt a plné námestia.

Rešpekt k pozostalým sa vyjadrí aj tak, že budeme všetci, ktorým nie je vražda dvoch mladých ľudí ľahostajná, rešpektovať požiadavku pozostalých, a tí sú za predčasné voľby lebo neveria ani polícií, ani politikom. Naproti tomu Smer, SNS a Most je proti predčasným voľbám, a preto nerešpektujú a odmietajú túto požiadavku pozostalých.

Moju úcta k pozostalým, znamená aj môj rešpekt k pozostalým, a preto sa aj ja zúčastňujem pochodov Za slušné Slovensko. Moje svedomie mi totiž nedovolí sedieť doma, a nepodporiť požiadavky matky Martiny Kušnírovej, ktorá chce predčasné voľby, a ktorá nie je spokojná s vyšetrovaním vraždy.  Moje svedomie mi totiž nedovolí sedieť doma, a nepodporiť požiadavky Kuciakovej rodiny, ktorá chce tiež predčasné voľby, a ktorá nie je spokojná s vyšetrovaním vraždy. Byť ľahostajným k tomu volaniu pozostalých nie je tak cynizmom a aroganciou moci?

Prečo si vlastne rodičia Jána a Martiny zaslúžia náš rešpekt, a rešpekt celého národa?  Lebo nie naše, ale ich deti obetovali svoj život za Slovensko. Lebo náš hrdina Kuciak objavoval pravdu a zmyslom tejto pravdy bolo to, aby sa tu nekradlo a neklamalo, aby sa Slovensko cez rôzne kauzy nedrancovalo, ale aby sa všetky peniaze použili na rozvoj Slovenska, a nie na rozvoj pochybných ľudí. 

Náš hrdina Kuciak predsa takto chránil nás všetkých, teda aj voličov Smeru, SNS a Mostu lebo určite aj oni sú za slušné Slovensko. Veď aj oni majú deti, a určite aj im záleží na tom, aby Slovensko prosperovalo, a nie aby sa Slovensko cez rôzne kauzy rozkrádalo.

Keby tu neboli tí, čo chcú naše Slovensko rozkradnúť a zničiť, tak by náš hrdina Kuciak nemal o čom písať, a dnes by on a Martina pripravovali svadbu... Keď tu však nenastane poriadok, tak v neslušnom Slovensku už slušní nebudú mať šancu, a potom bude len otázka času, kedy prídu nové tragédie, čo si nepraje určite nikto z nás.

Slovensko nemôžu predsa milovať tí, čo nás chceli všetkých pripraviť v rôznych kauzách a politických prepojeniach o peniaze, ktoré mali ísť na rozvoj Slovenska. „5K“ - Klamstvom, krádežou, korupciou, kšeftami a klientelizmom sa predsa Slovensku nepomáha, tak sa Slovensku a nám všetkým, teda aj voličom Smeru, SNS, Mostu škodí.

„5K“ - Klamstvom, Krádežou, Korupciou, Kšeftami a Klientelizmom sa predsa Slovensko nemiluje,

Aby sme nepoblúdili, tak si treba uvedomiť, že nie Smer, SNS, a Most prišli o svoje deti, ale o svoje milované deti prišli rodičia hrdinu Jána a Martiny. Čo by robili  Fico, Danko, či Bugár, keby boli na  mieste pozostalých?! Čo by  robili oni, keby ich deti boli popravené za to, že milovali Slovensko a boli proti drancovaniu Slovenska?! Oni by verili vláde, za ktorej sa to stalo? Oni by nevolali hneď po náprave a predčasných voľbách?!...

Čo by robili voliči Smeru, SNS, Mostu, keby ich deti boli takto brutálne  zavraždené, či by aj voliči Smeru, SNS a Mostu, nevolali hneď po náprave a predčasných voľbách?!....

Preto si myslím, že ľudí na námestiach treba rešpektovať. Tie masy na námestiach si asi len viac uvedomujú, že keď Ján a Martina bojovali za nás a položili za Slovensko aj to najcennejšie, teda svoje životy, tak si zaslúžia,aby sme  teraz my bojovali za nich,a teda rešpektovali aj požiadavky ich pozostalých...

Žiadny demokrat sa predsa nemôže báť demokratických volieb. Zmyslom týchto demokratických volieb je predsa len bezpečnou, mierovou cestou bez násilia vyventilovať hnev národa. Mám ale vážnu obavu, že bez demokratických volieb tu bude napätie  a hnev len stúpať,  a potom kto za ten stav bude zodpovedať, tí čo sú proti demokratickým voľbám, teda Smer, SNS a Most?

P.S. Vedieť, čo je správne, a nerobiť to je najväčšia zbabelosť. Konfúcius

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ak nie blackout, tak čo? Dodržiavať pravidlá a viac testovať, vravia experti

Opatrenia by mali platiť aspoň do Veľkej noci, zhodujú sa odborníci.

Stĺpček Jakuba Fila

Matovičovi jeho úlohu nik nezávidí, o to viac musí byť lídrom

Nemá priestor na frky pred kamerami.


Už ste čítali?