Pozor na falošných politikov

Autor: Tibor Bindas | 19.2.2018 o 16:47 | Karma článku: 4,64 | Prečítané:  1209x

Keď príde skromná Nasťa na Slovensko, tak odrazu sa pri nej zjaví aj húf neskromných, nečestných a nepoctivých politikov.

Hneď zacítia príležitosť urvať si z toho jej zlata, a z tej jej slávi aspoň časť pre seba, a svoju nepoctivú a falošnú politiku.
Nepoctivá politika však  s poctivým športom nemá nič spoločné
Úspech Nasti je skvelý, ale čestné preteky nemajú nič spoločné s nečestnou politikou. Keby Nasťa klamala v tréningoch, a netrénovala by v tréningoch čestne a poctivo, tak by sa Nasťa nikdy nestala zlatou Nasťou. Toto si majú uvedomiť tí politici, ktorí robia falošnú a nepoctivú politiku voči nám občanom. Preto, keď ma byť aj Slovensko zlatou krajinou, tak najprv sa tu musí začať robiť čestná a poctivá politika.
Oheň a voda
Preto, keď o pár dní v televízii uvidíte, ako aj nepoctiví politici gratulujú našim olympijským športovcom, tak si spomeňte, že oheň a voda, to sú dva rôzne svety. Práve tí, čo najviac klamú a kradnú sa budú snažiť zneužiť takéto príležitosti. Svet nečestných a svet čestných, to sú ale dva rôzne svety.  Predsa on nečestný politik, by čestný výkon v politike nikdy nedal. Za týmto zlatom je však drina, pot i slzy, a nie falošné politické zlaté sľuby.
V inom svojom blogu som ešte pred zlatým výkonom Nasti napísal: „Cítim, že naši športovci nám na olympiáde svojimi poctivými výkonmi urobia ešte veľa radosti, a na rozdiel od našich nečestných politikov nám dokážu, že: Poctivá práca sa naozaj vypláca.“  Som rád, že jej to opäť vyšlo lebo aj toto zlato opäť dokazuje a potvrdzuje toto  jasné posolstvo.


P.S. Je naozaj podstatný rozdiel medzi dnes oslavovanou zlatou Nastenkou a nástenkou, ktorá nám v našej nepoctivej politike pripomína len špinavý politický nástenkový tender. Škoda, že na rozdiel od športu, sa nepoctivá práca v našej politike stále vypláca. Keby tomu tak nebolo, tak by sa tu nestriedala jedna špinavá politická kauza za druhou.
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ak nie blackout, tak čo? Dodržiavať pravidlá a viac testovať, vravia experti

Opatrenia by mali platiť aspoň do Veľkej noci, zhodujú sa odborníci.

Stĺpček Jakuba Fila

Matovičovi jeho úlohu nik nezávidí, o to viac musí byť lídrom

Nemá priestor na frky pred kamerami.


Už ste čítali?