O týchto tvrdých slovách pána Vila Rozborila, by mali vedieť všetci

Autor: Tibor Bindas | 29.2.2016 o 8:13 | (upravené 29.2.2016 o 14:59) Karma článku: 8,86 | Prečítané:  2464x

Priatelia ešte si spomínate na western „7 statočných“? Nie je tento western nadčasový? Prečo? Vtedy banda zlodejov napádala dedinku a okrádala dedinčanov, rabovala ich zásoby úrody. 

Dedinčania boli z tých nájazdov tej nenažratej bandy zlodejov už naozaj zúfalí. Na scénu však prichádza sedem statočných, ktorí sa postavia proti tej bande zlodejov a situácia sa začne postupne úplne meniť. V tomto filme „7 statočných“ sa to končí dobre, a banda zlodejov nakoniec dostane to, čo si zaslúži.

Slovensko potrebuje  7 statočných,  kto sa k Vilovi Rozborilovi ešte pridá?

Viem, je to len film, ale veľmi mi pripomína aj dnešnú situáciu na Slovensku. Tou malou dedinou je tu naše milované Slovensko. Tou bandou sú tí, čo nás tu už skoro každý deň okrádajú, ako to dosvedčujú neustále nové a nové zdravotnícke kauzy.

Preto ma pán Vilo Rozboril na rozdiel od pána Nikodýma naozaj potešil

Prečo? Ako som čítal, tak Vilo Rozboril povedal na tvrdo toto:„Túto bandu politických feudálov už naozaj treba niekam poslať! Lebo nech sa potom nečudujú, ak ľudia opäť vyjdú do ulíc, ale už v státisícoch!,“ reagoval Rozboril na najnovšie kauzy vládnej partaje.

Myslím si, že takýchto postojov potrebuje počuť naše Slovensko práve teraz pred marcovými voľbami čo najviac. Myslím si, že práve Vilo Rozboril pozná naozaj kruté osudy ľudí, a to po celom Slovensku, ktorí boli odkázaní na zdravotníctvo,  a tak  určite veľmi dobre vie, o čom hovorí. Naše zdravotníctvo ničí korupcia, naše zdravotníctvo ničia rôzne medializované rozkrádačky, pre ktoré potom samozrejme v zdravotníctve chýbajú peniaze. Fico a Smer nevie, že zdravý človek má 1000 želaní, ale chorý človek len 1?

Kto sa však zo známych osobností pridá ďalší?

V tomto som pán Rozboril určite na Vašej strane. Mrzí ma však, že k dnešnému katastrofálnemu stavu  v zdravotníctve, školstve, súdnictve, či nekončiacim špinavým politickým kauzám sa nevyjadrujú aj iné známe osobnosti tak, ako Vy.Veď aj oni vidia, čo sa tu deje.

Marcové voľby by mohli s bandou zlodejov naozaj skoncovať, a to na rozdiel od filmu bez krviprelievania, ale bude nás priatelia na to naozaj dosť? Preto aj dnes Slovensko potrebuje aspoň sedem statočných, ktorí sa postavia proti tej bande zlodejov a zmobilizujú aj tých, ktorí už prestali veriť, že na Slovensku sa dá niečo ešte zmeniť.

Pán Rozboril, keď si myslíte, že je lepšie keď sa stane Slovensko Krajinou Kúpeľov, ako keď zostane aj po marcových voľbách len Krajinou Zlodejov, tak zvážte, či aj Vy nepodporíte túto víziu aj na Vašom Facebooku, a oslovte i Vašich kolegov, či by sa na svojich Facebookoch tiež k tejto výzve nepridali. Prečo  to takto cez svoj blog pán Rozboril robím?

Lebo za mnou nie je žiadny sponzor, žiadna gorila, preto mňa neuvidíte, ani v novinách, ani časopisoch, ani v internetovej reklame, ani v televízií, ani na bilbordoch. Preto na rozdiel od iných žiadnych sponzorov nemám, čo je nakoniec dobre lebo po voľbách nebudem visieť na ich niti, ako tí, čo tých sponzorov majú.Viac na  www.bindas.eu 

P.S. Dobro národa je najvyšším zákonom. Cicero

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Vagovič: Jankovská taktizuje, ešte sa jej rozviaže jazyk

Kniha Vlastnou hlavou sleduje Ficov pád.

Dobré ráno

Dobré ráno: Boris Kollár mal iný režim ako zvyšok Slovenska

Šéf parlamentu v piatok nemocnicu opúšťa.


Už ste čítali?