Kuly z Desmodu pochop, peniaze nie sú všetko

Autor: Tibor Bindas | 22.2.2016 o 8:58 | (upravené 22.2.2016 o 11:39) Karma článku: 13,11 | Prečítané:  3806x

Som šokovaný z postoja členov skupiny Desmod. Prečo? Veď práve v minulosti sa líder skupiny  Kuly verejne vyjadril, že Desmod svoje meno neprepožičia žiadnej politickej strane a bude nestranná.

To je však už priatelia minulosť. Členovia Desmodu sú dnes v tejto pokrivenej predvolebnej kampani  na propagačných letákoch Smeru. Chápem peniaze lámali, lámu, a budú lámať charaktery. Viem, že si chlapci veľa zarobia, ale chlapcom týmto blogom odkazujem, že peniaze nie sú všetko. Nikto na tomto svete nemôže byť nakoniec šťastný z nešťastia iných, a preto je škoda každého hlavne mladého hlasu, ktorý sa aj vďaka vám dostane na tu nesprávnu stranu.

 Možno nesledujete politiku, a preto vám ušlo, že niekomu tu nestačí len jasné víťazstvo vo voľbách,ale robí všetko preto, aby po voľbách nadobudol totálnu a absolútnu moc.Kto ho potom zastaví? Kto ho potom skontroluje? Kampaň si robí zbabelo, cez rôzne korupčné balíčky aj za peniaze modrých, ale to mu nevadí. 

Viem, vy členovia skupiny, mi môžete oponovať, že predsa i iné skupiny hrali za iné strany, ale nehrali za stranu počas, ktorej sa tu valí jedna špinavá politická kauza za druhou. Stačí si kliknúť na tento odkaz, ale nezľaknite sa, že je tam toho celé červené more.

https://dennikn.sk/blog/pan-fico-dajte-pozor-na-alzheimera/

Som šokovaný aj preto, že som očakával, že tvorca hudby bude proti totalite, a bude za slobodu, veď to je zmyslom každého dobrého umenia. Každá tvorba potrebuje slobodu, nie totalitu. Preto ich postoj nechápem. Asi mali tých istých kamarátov ako moderátor Nikodým, ktorí mu radili aby to bral ako remeslo. Boli to však asi chybní kamaráti lebo pravý remeselník sa nikdy nedá zapredať, a kúpiť pre zlú vec.

Členovia skupiny Desmod pozrite si kandidátku, za ktorú teraz hráte a spievate. Stačí, keď si teraz kliknete len na tento odkaz, a možno aj vás zamrazí.Môže poctivý remeselník, či poctivý profesionál kašľať na svoju morálku?

http://www.aktuality.sk/clanok/313150/komentar-daga-danisa-koho-kryju-kalinak-s-pociatkom/

Preto ja na vašom mieste, po prečítaní týchto odkazov by som sa za to hranie hanbil, červenal, a už zajtra tu zmluvu s „čertom“ by som rozviazal. Veď povedzme si pravdu,vašou hlavnou úlohou je prilákať k červeným mladých voličov, aby potom v marcových voľbách volili červených.

Určite aj vy členovia skupiny Desmod viete, že politici si vyberajú úspešné skupiny len preto, lebo chcú využiť a zneužiť známy asociačný trik: Skupina Desmod je dobrá skupina. Skupina Desmod hrá pre stranu Smer a teraz prichádza ten asociačný most. Keď hrá dobrá skupina Desmod, pre stranu Smer, tak potom  aj strana Smer je dobrá. Inak povedané:„Keď vtáčika lapajú, pekne mu spievajú.“

Preto priatelia zo skupiny Desmod, neexistuje len sloboda, a veľa peňazí, ale existuje aj zodpovednosť. Preto Američanom vyčítam, že pri Soche slobody, nepostavili i Sochu zodpovednosti, lebo stále sú tu ľudia, čo chcú len slobodu, ale zodpovednosť už za tu slobodu nechcú niesť.

Slobodne ste sa rozhodli pre podporu podľa mňa zlej politiky, a preto aj vy istým dielom zodpovednosti nesiete zodpovedať za to, čo sa tu bude po marcových voľbách v prípade vzniku červenej totality diať, a potom vám už priatelia z Desmodu nikto neuverí,„že aj nič - ja len muzikant“.

Mojim cieľom nie je kritizovať, ale pomáhať

Priatelia z Desmodu berte túto moju kritiku, ako pomoc.Na rozdiel od ekonomických a politických goríl, si práve my obyčajní občania dobre uvedomujeme, že na tento svet prichádzame len s holými rukami, a aj tento svet čoskoro opustíme s holými rukami. Nikto z nás si nezoberie z tohto hmotného sveta po svojej smrti nič, a ani cent! Žiadne vily v parkoch, žiadne ranče, žiadne firmy, žiadne Ferrari. Každý z nás odíde z tohto sveta na iný svet len so svojim svedomím. Preto sa nemýli klasik, ktorý tvrdí: „Kto nemá svedomie, ten nemá nič.“ Preto nepredávajte  svoje svedomie tým, ktorí to svedomie možno ani nemajú.

Ani vy nezabudnite, čo nás všetkých i dnes učí história o Alexandrovi Veľkom: „Pozrite, tomu včera nestačil celý svet, a dnes mu stačí zem o 8 stopách. Včera sa pred ním všetci triasli, dnes sa ho nikto nebojí.“

P.S.Vedieť, čo je správne, a nerobiť to je najväčšia zbabelosť. Konfúcius

Preto priatelia zo skupiny Desmod, verte mi ide naozaj o veľa. V týchto marcových voľbách ide o charakter tohto štátu.Aj po tomto blogu ste stále presvedčení o tom, že hráte na tej správnej strane? Ja nie. Priatelia slobody, a nepriatelia totality zdieľajte tento blog všade, a možno až toľko mladých im nenaletí.

Nie je lepšie zadarmo podporiť víziu Slovensko Krajina Kúpeľov, ako za veľké peniaze Slovensko Krajina Zlodejov? Presvedčte sa aj vy z Desmodu na www.bindas.eu

.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?