Milanovi Kňažkovi ďakujem, a my modrí nedajme sa chytiť do pasce červených

Autor: Tibor Bindas | 20.2.2016 o 6:41 | (upravené 20.2.2016 o 8:09) Karma článku: 6,48 | Prečítané:  1321x

Priatelia slobody a demokracie nedajte sa poslednými prieskumami uspať. Situácia je naďalej veľmi vážna a zložitá. Realita môže byť priatelia slobody a nepriatelia totality po voľbách  naozaj celkom iná.

Kto iný, ako červení potrebujú práve teraz pred voľbami také šokujúco nízke preferencie? Nemôže to všetko byť aj ich zákerná manipulácia a pre nás modrých pripravená pasca?

Prečo? Práve tieto odrazu tak nízke preferencie červených môžu predsa do marcových volieb perfektne zmobilizovať všetkých červených, a naopak môžu perfektne uspať všetkých modrých. Tí, čo sa v politických taktikách vyznajú predsa vedia, že vysoké preferencie vždy uspávajú, a tie nízke vždy mobilizujú.

Myslím si, že červeným ide stále o ústavnú väčšinu, a urobia preto všetko. Niekto tu chce dosiahnuť po voľbách absolútnu moc. Kto ich však potom zastaví? Kto ich potom skontroluje? Preto priatelia slobody nezabudnite, že prieskumy ešte nie sú volebnými výsledkami. Po marcových voľbách tu ešte stále môže naozaj nastať totalita.

Červeným voličom asi nevadí toto červené more, ale nám modrým by to malo vadiť viď. https://dennikn.sk/blog/pan-fico-dajte-pozor-na-alzheimera/

Ako priateľ slobody a demokracie, a teda nepriateľ neslobody a nedemokracie, ktorý je presvedčený o tom, že politika má byť o filozofii ducha, a nie brucha, a ktorý je presvedčený o tom, že dusiť treba kapustu, a nie demokraciu, týmto ďakujem každému, kto nám v týchto voľbách pomáha otvárať oči. Preto týmto  ďakujem aj Milanovi Kňažkovi za jeho blog viď. http://blogy.hnonline.sk/milan-knazko/ja-nic-ja-muzikant  Kto sa zo známych osobností vyjadri ďalší?

Priatelia slobody a demokracie, prosím zdieľajte tento varujúci blog aj so svojimi priateľmi, aby sme si dali všetci na tú ďalšiu zákernú pascu veľký pozor. Ešte sme nič priatelia nevyhrali.Ďakujem.

P.S. Preto v marcových voľbách priatelia, nech sa aj váš hlas stane tou malou zápalkou, ktorá dokáže  prekliať tu veľkú totalitnú tmu, lebo všetci vieme, že moc korumpuje, a totálna moc korumpuje totálne. Viac na www.bindas.eu

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?