Sú to len vtipy, alebo krutá slovenská realita?

Autor: Tibor Bindas | 19.2.2016 o 7:52 | Karma článku: 5,92 | Prečítané:  969x

Priatelia slobody a demokracie, často je to vtip, ktorý  nám povie o pravde v politike viac, ako veľký blog, či  kniha politika. Každý dobrý politický vtip je takým smiechom cez slzy. 

Ako je to s pravdou o politických nehnuteľnostiach?

Inzerát na nehnuteľnosti: „Kúpim hocijakú nehnuteľnosť, od hocijakého poslanca, ale len za cenu, ktorú uviedol vo svojom majetkovom priznaní.

Politické IQ

Stretnú sa 3 žraloci. Prvý žralok hovorí: Ja som včera zjedol Američana, bol taký tučný, že mi bolo celý deň z neho zle. Druhý žralok hovorí: Ja som včera zjedol Rusa, bol taký opitý, že som bol z neho  celý deň opitý. Tretí žralok hovorí: To je nič. Ja som včera  zjedol slovenského politika, a ten bol taký dutý, že som sa týždeň nemohol ponoriť.

Dane, a čo máme za ne

Aký je rozdiel medzi telefónnym automatom a politikom? Do automatu vhodíš peniaze a môžeš rozprávať. Do politika vrazíš časť svojich daní, a môžeš tak akurát držať hubu.

Profesionálni zlodeji

Pred vchodom do parlamentu  zaparkuje obyčajný občan Fero svoje auto. Odrazu za ním vybehne vrátnik a hovorí: „ Pane, tu nemôžete stať, tu chodia poslanci, ministri i premiér. Občan Fero odpovedá: „To mi nevadí, ja mám auto proti zlodejom poistené.“

Profesionálni klamári

Zoznamovací inzerát: Mám 45 rokov. Hľadám ženu k vážnemu zoznámeniu. Profesia: 15 rokov poslanec parlamentu. Vlastnosti: Usilovnosť, ochota ťažko pracovať, spravodlivosť , čestnosť, morálka, charakter a nekorupčné správanie isté. Odpoveď: Mám 30 rokov. Profesia: 15 rokov prostitútka. Vlastnosti: Panna, verná, oddaná, skromná a rodinne založená.

Prečo je na tom najlepšie gorila?

Syn Roba sa pýtal: „Oci, čo je to tá politická relativita?“ Robo mu odpovedal: „Vopcháš gorile  nos do zadku. Ona bude mať nos v zadku, aj ty budeš mať nos v zadku. Ale tá gorila  bude na tom relatívne lepšie, ako ty.

Prečo sa klamať nakoniec nevyplatí?

Pýtali sa politika, či chce ísť do pekla, alebo do raja. Politik sa spýtal: „Kde je lepšie?“ Odpoveď znela: „V pekle je lepšie, lebo  lepšie sa tam žije.“ Politik: „Tak chcem ísť do pekla.“ Prišiel politik do pekla a tam ho dali  rovno do horúceho oleja. Politik začal kričať: „Vy ste ma oklamali!“ Odpoveďou mu bolo: „Robili sme len to, čo ste robili v politike vy nám.“

Vplyv politiky na životnú úroveň

Teroristi nám oznámili, že žiadny útok na Slovensko nechystajú. Ich analytici totiž veľmi skoro zistili, že po likvidácii vlády i parlamentu , by sa  životná úroveň obyčajných občanov zvýšila na trojnásobok.

Bonus: Zlatá rada všetkým voličom pravice i ľavice, pred marcovými voľbami: Plienky a politikov treba veľmi často vymeniť. A to z veľmi podobného dôvodu.

P.S. Preto priatelia v marcových voľbách podporte seba, a voľte novú slovenskú  ekonomiku, viac na www.bindas.eu

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?