Sú to len vtipy, alebo krutá slovenská realita?

Autor: Tibor Bindas | 19.2.2016 o 7:52 | Karma článku: 5,92 | Prečítané:  960x

Priatelia slobody a demokracie, často je to vtip, ktorý  nám povie o pravde v politike viac, ako veľký blog, či  kniha politika. Každý dobrý politický vtip je takým smiechom cez slzy. 

Ako je to s pravdou o politických nehnuteľnostiach?

Inzerát na nehnuteľnosti: „Kúpim hocijakú nehnuteľnosť, od hocijakého poslanca, ale len za cenu, ktorú uviedol vo svojom majetkovom priznaní.

Politické IQ

Stretnú sa 3 žraloci. Prvý žralok hovorí: Ja som včera zjedol Američana, bol taký tučný, že mi bolo celý deň z neho zle. Druhý žralok hovorí: Ja som včera zjedol Rusa, bol taký opitý, že som bol z neho  celý deň opitý. Tretí žralok hovorí: To je nič. Ja som včera  zjedol slovenského politika, a ten bol taký dutý, že som sa týždeň nemohol ponoriť.

Dane, a čo máme za ne

Aký je rozdiel medzi telefónnym automatom a politikom? Do automatu vhodíš peniaze a môžeš rozprávať. Do politika vrazíš časť svojich daní, a môžeš tak akurát držať hubu.

Profesionálni zlodeji

Pred vchodom do parlamentu  zaparkuje obyčajný občan Fero svoje auto. Odrazu za ním vybehne vrátnik a hovorí: „ Pane, tu nemôžete stať, tu chodia poslanci, ministri i premiér. Občan Fero odpovedá: „To mi nevadí, ja mám auto proti zlodejom poistené.“

Profesionálni klamári

Zoznamovací inzerát: Mám 45 rokov. Hľadám ženu k vážnemu zoznámeniu. Profesia: 15 rokov poslanec parlamentu. Vlastnosti: Usilovnosť, ochota ťažko pracovať, spravodlivosť , čestnosť, morálka, charakter a nekorupčné správanie isté. Odpoveď: Mám 30 rokov. Profesia: 15 rokov prostitútka. Vlastnosti: Panna, verná, oddaná, skromná a rodinne založená.

Prečo je na tom najlepšie gorila?

Syn Roba sa pýtal: „Oci, čo je to tá politická relativita?“ Robo mu odpovedal: „Vopcháš gorile  nos do zadku. Ona bude mať nos v zadku, aj ty budeš mať nos v zadku. Ale tá gorila  bude na tom relatívne lepšie, ako ty.

Prečo sa klamať nakoniec nevyplatí?

Pýtali sa politika, či chce ísť do pekla, alebo do raja. Politik sa spýtal: „Kde je lepšie?“ Odpoveď znela: „V pekle je lepšie, lebo  lepšie sa tam žije.“ Politik: „Tak chcem ísť do pekla.“ Prišiel politik do pekla a tam ho dali  rovno do horúceho oleja. Politik začal kričať: „Vy ste ma oklamali!“ Odpoveďou mu bolo: „Robili sme len to, čo ste robili v politike vy nám.“

Vplyv politiky na životnú úroveň

Teroristi nám oznámili, že žiadny útok na Slovensko nechystajú. Ich analytici totiž veľmi skoro zistili, že po likvidácii vlády i parlamentu , by sa  životná úroveň obyčajných občanov zvýšila na trojnásobok.

Bonus: Zlatá rada všetkým voličom pravice i ľavice, pred marcovými voľbami: Plienky a politikov treba veľmi často vymeniť. A to z veľmi podobného dôvodu.

P.S. Preto priatelia v marcových voľbách podporte seba, a voľte novú slovenskú  ekonomiku, viac na www.bindas.eu

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Šmejdi sa úplne nevytratili. Sedem krokov, ako sa vyhnúť problémom

Zmluvy, ktoré človek podpíše na nelegálne usporiadanej akcii, neplatia.

KULTÚRA

Ukrajinský režisér ukázal aroganciu ruských policajtov, vybučali ho

Nasadili Rusi svojich ľudí do hľadiska?


Už ste čítali?