Asi 300 000 Slovákov je mimo

Autor: Tibor Bindas | 7.1.2016 o 7:28 | (upravené 7.1.2016 o 12:39) Karma článku: 7,42 | Prečítané:  1554x

Doterajšie prieskumy ukazujú, že Slovensko pôjde ďalšie 4 roky opäť zlým smerom. Na koalíciu zabudnite, to je len divadielko. Im ide o ústavnú väčšinu a totálnu moc v štáte.

R. Descartes, kedysi napísal: Cogito ergo sum – Myslím teda som. Ja to trošku zaktualizujem na: Volím, teda som. Nevolím, teda nie som. 

Asi 300 000 Slovákov je vás mimo Slovenska, a preto využite svoje volebné právo aj vy, a voľte. Nezabudnite, že vy v zahraničí môžete voliť len do 15. januára 2016, do tohto dátumu  musíte zaslať do svojej rodnej vlasti všetky formality, aby váš volebný hlas nebol ticho a bolo ho počuť aj v marcových voľbách.

Viem, tá voľba zo zahraničia je zložitá, a možno je to aj zámer. Je to vraj preto také komplikované, lebo niekto si tu praje, aby ste tam v zahraničí boli ticho, aby ste mlčali, aby ste zo zahraničia o ďalšom osude Slovenska nerozhodovali. Voľby sú však vždy križovatkou, na ktorej sa rozhoduje o ďalšom osude aj vami milovaného Slovenska.

Všetci nevoliči aj tí v zahraničí, tak sami prispejú k vláde totality. Preto upozornite priatelia na tento blog aj vašich známych v zahraničí. Slovensko vo Voľbách 2016 čakajú najťažšie a kritické chvíle. Ešte nikdy od vzniku samostatného Slovenska, nenastal stav, že jedna strana môže získať po marcových voľbách aj ústavnú väčšinu, teda mať monopol moci.

Pritom všetci dobre vieme, že: Moc korumpuje, a absolútna moc korumpuje absolútne. Červeným už nejde len o víťazstvo vo voľbách, to majú už dnes isté, ale ide im o ústavnú väčšinu. Preto potrebujeme vo voľbách  vašu pomoc zo zahraničia. Preto neváhajte, a poďte všetci voliť. Slovensko nesmie zažiť už žiadnu červenú totalitu.

Zo Slovenska sa takto naposledy utekalo za vojnových udalostí a veľkej hospodárskej krízy 

Červení tu na Slovensku rozohrali priatelia veľkú hru na ústavnú väčšinu. Denne cez televíziu, rozhlas a tlač sa propagujú a ukazujú celému Slovensku. Nedajú pokoj ani cez Vianoce. Jeden z vás v zahraničí napísal naposledy toto: „Zo Slovenska sa takto naposledy utekalo za vojnových udalostí a veľkej hospodárskej krízy. Nevyčítajte nám, ktorí sme za hranicami, že sme niekoho/niečo zradili, že sme egoisti. Pomôžte nám urobiť Slovensko znesiteľnejšie pre život svojou toleranciou.“ Áno, je to tak, preto v marcových  voľbách však musíte aj vy tam v zahraničí poriadne zabrať. Slovensko potrebuje každý váš hlas.

Vy v zahraničí, vidíte Slovensko objektívnejšie, ako my

Vy v zahraničí viete, aká je životná úroveň tam a tu u nás na Slovensku. Vy v zahraničí viete lepšie, a objektívnejšie porovnať úroveň školstva a zdravotníctva tam, a tu. Vy v zahraničí viete najlepšie a najobjektívnejšie porovnať koľko špinavých politických káuz sa odohralo v krajine, v ktorej pracujete, a koľko tu na Slovensku. Vy v zahraničí viete najlepšie a najobjektívnejšie porovnať koľko korupcie a klientelizmu je  v krajine, v ktorej pracujete, a koľko tu u nás na Slovensku. Pritom nám tu už červení vládli, teda  o všetkom rozhodovali, a čo napriek tejto parlamentnej presile dokázali?

Funguje tu tak ako má súdnictvo? Funguje tu tak ako má školstvo, zdravotníctvo? Nemajú  Gréci a Turci vyššie platy ako my Slováci? Slovensko sa stále topí v špinavých politických kauzách, a ďalšie 4 roky to bude opäť pokračovať ďalej.Kto ich pri tej ústavnej väčšine v parlamente potom skontroluje? Zas budú potom len plné ulice zlosti? 

Z neférovej súťaže o voliča nemôže vzísť férový víťaz

Priatelia, páčil by sa vám finálový beh na 100 metrov na  olympiáde, keby 7 modrých šprintérov  štartovalo na štarte, a jeden červený šprintér už mal možno náskok 40 metrov? Určite nie, ale to sa tu teraz pred Voľbami 2016 na Slovensku deje. Neboli to predsa tie „balíčky“, ktoré vytvorili červeným ten neférový 40 % náskok? Keby si  tie „balíčky“ zaplatili len červení, tak vtedy by to bolo O.K., a nemal by som tu o čom písať, ale za tieto „balíčky“ musím zaplatiť aj ja, i všetci modrí, ktorí s nimi súťažíme v tej istej súťaži, o tých istých voličov, a preto táto súťaž o voliča z tohto pohľadu nemôže byť férová. Aj napriek tejto neférovosti sa však nevzdávam a som pripravený prehrať túto súťaž o voliča so cťou, akoby som  mal vyhrať túto súťaž o voliča bez cti.

Každá špinavá politická kauza bola zradou Slovenska

Pravda je priatelia taká, že okrádať Slovensko a nás všetkých občanov Slovenska dokážu len tí, čo Slovensko a nás všetkých nenávidia. Keby Slovensko milovali, ako o tom hovoria, tak by v špinavých politických kauzách naše Slovensko a nás neokrádali a neklamali. Koľko tých špinavých politických káuz už tu bolo? Možno aj 100.  

Čakáme na vašich 300 000 hlasov zo zahraničia  

Preto nezraďte Slovensko ani vy v zahraničí a  voľte. Ukážte, ako Slovensko milujete aj tam v zahraničí aj v týchto marcových  voľbách.Každý váš hlas sa bude v marcových voľbách počítať.

Uvedomujem si priatelia, aké riziko svojimi blogmi podstupujem. Aj napriek tomu, že viem, že už dnes sú istí víťazi volieb, a  môžu mi to všetko po marcových voľbách riadne spočítať, nemôžem konať inak. Za také Slovensko som v Prahe nebojoval a nehlasoval. Slovensko  bez morálky, demokracie, pravdy a spravodlivosti  nemá žiadny zmysel. Veď čo si všetci zoberieme na iný svet? Len svoje svedomie.

S pozdravom www.bindas.eu Autor knihy „Lekcie z demokracie“, ktorú vám všetkým milovníkom demokracie na tejto web stránke darujem.

P.S. Priatelia, najhoršia kombinácia v štáte je: pravda bez moci a moc bez pravdy. Viem, že jeden blog nič nezmení, ale všetci čo máte niekoho v zahraničí, pošlite im tento blog a presvedčte ich nech idú voliť. Ďakujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?