Roztočme spolu hitparádu politických vtipov - pridaj aj ty svoj

Autor: Tibor Bindas | 21.12.2015 o 5:53 | Karma článku: 7,55 | Prečítané:  1276x

Inzerát na nehnuteľnosti: „Kúpim hocijakú nehnuteľnosť, od hocijakého poslanca, ale len za cenu, ktorú uviedol vo svojom majetkovom priznaní.

Zoznamovací inzerát:

Mám 45 rokov. Hľadám ženu k vážnemu zoznámeniu. Profesia: 15 rokov poslanec parlamentu. Vlastnosti: Usilovnosť, ochota ťažko pracovať, spravedlnosť , čestnosť, morálka, charakter a nekorupčné správanie isté.Odpoveď:Mám 30 rokov. Profesia: 15 rokov prostitútka. Vlastnosti: Panna, verná, oddaná, skromná a rodinne založená.

Robo na veľkom sneme vo veľkom štýle hovorí: „Celý svoj politický život sa riadim heslom: Pravda víťazí, a lož má krátke nohy. Z davu sa ozve jeho oklamaný volič: „Keby to bola pravda, tak dnes chodíš Robo po zadku.“

V parlamente sedí poslanec, a opiera si o dlane hlavu. Príde k nemu poslanec kolega a pýta sa ho: „Sedíš a premýšľaš?“ Poslanec s hlavou v dlaniach odpovedá: “Nemám čím, tak len sedím.“

Viete čo sa stane, keď spadne do vody červený poslanec? Najprv vyplávajú nakradnuté peniaze a nakoniec čistý bývalý komunista.

Syn Roba sa pýtal: „Oci, čo je to tá politická relativita?“ Robo mu odpovedal: „Vopcháš gorile  nos do zadku. Ona bude mať nos v zadku, aj ty budeš mať nos v zadku. Ale tá gorila  bude na tom relatívne lepšie, ako ty.

V komunizme už nemusia byť v spálni, ani postele.Prečo?Športovci budú spať na vavrínoch.Umelci budú mať na ružiach ustlané.Komunisti budú bdieť, a opozičníci proti režimu budú sedieť.

Teroristi nám oznámili, že žiadny útok na Slovensko nechystajú.Ich analytici totiž veľmi skoro zistili, že po likvidácii vlády i parlamentu , by sa  životná úroveň obyčajných občanov zvýšila na trojnásobok.

Stojí Robo pred výkladom a vidí ceny: Bunda 5 €, nohavice 3 €, košeľa 2 €. Robo to vidí, a kolegovi hovorí: „Ja to nechápem, také nízke ceny, a ľudia sú vždy nespokojní.“ Kolega, mu na to odpovedá: „Robo, ale to nie je obchod, to je čistiareň.“

Pred vchodom do parlamentu  zaparkuje obyčajný občan Fero svoje auto. Odrazu za ním vybehne vrátnik a hovorí: „ Pane, tu nemôžete stať, tu chodia poslanci, ministri i premiér. Občan Fero odpovedá: „To mi nevadí, ja mám auto proti zlodejom poistené.“

P.S. Priatelia slobody a demokracie, politika je vážna vec, ale vtipy máme predsa radi všetci – voliči ľavice, pravice i nevoliči, tak pridajte tie vaše najlepšie vtipy o politike do diskusie aj vy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?