Roztočme spolu hitparádu politických vtipov - pridaj aj ty svoj

Autor: Tibor Bindas | 21.12.2015 o 5:53 | Karma článku: 7,55 | Prečítané:  1274x

Inzerát na nehnuteľnosti: „Kúpim hocijakú nehnuteľnosť, od hocijakého poslanca, ale len za cenu, ktorú uviedol vo svojom majetkovom priznaní.

Zoznamovací inzerát:

Mám 45 rokov. Hľadám ženu k vážnemu zoznámeniu. Profesia: 15 rokov poslanec parlamentu. Vlastnosti: Usilovnosť, ochota ťažko pracovať, spravedlnosť , čestnosť, morálka, charakter a nekorupčné správanie isté.Odpoveď:Mám 30 rokov. Profesia: 15 rokov prostitútka. Vlastnosti: Panna, verná, oddaná, skromná a rodinne založená.

Robo na veľkom sneme vo veľkom štýle hovorí: „Celý svoj politický život sa riadim heslom: Pravda víťazí, a lož má krátke nohy. Z davu sa ozve jeho oklamaný volič: „Keby to bola pravda, tak dnes chodíš Robo po zadku.“

V parlamente sedí poslanec, a opiera si o dlane hlavu. Príde k nemu poslanec kolega a pýta sa ho: „Sedíš a premýšľaš?“ Poslanec s hlavou v dlaniach odpovedá: “Nemám čím, tak len sedím.“

Viete čo sa stane, keď spadne do vody červený poslanec? Najprv vyplávajú nakradnuté peniaze a nakoniec čistý bývalý komunista.

Syn Roba sa pýtal: „Oci, čo je to tá politická relativita?“ Robo mu odpovedal: „Vopcháš gorile  nos do zadku. Ona bude mať nos v zadku, aj ty budeš mať nos v zadku. Ale tá gorila  bude na tom relatívne lepšie, ako ty.

V komunizme už nemusia byť v spálni, ani postele.Prečo?Športovci budú spať na vavrínoch.Umelci budú mať na ružiach ustlané.Komunisti budú bdieť, a opozičníci proti režimu budú sedieť.

Teroristi nám oznámili, že žiadny útok na Slovensko nechystajú.Ich analytici totiž veľmi skoro zistili, že po likvidácii vlády i parlamentu , by sa  životná úroveň obyčajných občanov zvýšila na trojnásobok.

Stojí Robo pred výkladom a vidí ceny: Bunda 5 €, nohavice 3 €, košeľa 2 €. Robo to vidí, a kolegovi hovorí: „Ja to nechápem, také nízke ceny, a ľudia sú vždy nespokojní.“ Kolega, mu na to odpovedá: „Robo, ale to nie je obchod, to je čistiareň.“

Pred vchodom do parlamentu  zaparkuje obyčajný občan Fero svoje auto. Odrazu za ním vybehne vrátnik a hovorí: „ Pane, tu nemôžete stať, tu chodia poslanci, ministri i premiér. Občan Fero odpovedá: „To mi nevadí, ja mám auto proti zlodejom poistené.“

P.S. Priatelia slobody a demokracie, politika je vážna vec, ale vtipy máme predsa radi všetci – voliči ľavice, pravice i nevoliči, tak pridajte tie vaše najlepšie vtipy o politike do diskusie aj vy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Šmejdi sa úplne nevytratili. Sedem krokov, ako sa vyhnúť problémom

Zmluvy, ktoré človek podpíše na nelegálne usporiadanej akcii, neplatia.

KULTÚRA

Ukrajinský režisér ukázal aroganciu ruských policajtov, vybučali ho

Nasadili Rusi svojich ľudí do hľadiska?


Už ste čítali?