Pozor! Táto výzva, sa týka aj teba.

Autor: Tibor Bindas | 5.12.2014 o 6:10 | (upravené 5.12.2014 o 6:46) Karma článku: 19,67 | Prečítané:  2942x

Tak je to potvrdené. Exprezident porušil základné ústavné práva, tak to je sila. Ústavný súd rozhodol, že bývala hlava štátu porušila základné práva občana Čentéša. Pán exprezident, keď vyrobí nepodarok  a chybný výrobok robotník vo firme, tak často mu ho ten nepodarok zosobnia. Keď urobí predavačka  v pokladni manko, teda chybu, tak jej to zosobnia, a musí to zaplatiť zo svojho. Keď urobí pokladnička v banke manko, teda chybu, tak jej to zosobnia a musí to zaplatiť zo svojho. Keď ste vyrobili politický nepodarok vy, a ten nepodarok  má vyčíslenú škodovú hodnotu60 000 eur, tak tu škodu prečo máme z našich dani zaplatiť zas len my obyčajní občania, čo sme v tom boli celkom nevinne?

Pekne vysoký plat z našich daní, ste pán exprezident dostavali aj za to, aby ste dohliadali na ústavnosť a zákonnosť, alebo za to, aby ste ju sám aj takto porušili?! Za toto sme vás v prezidentskom úrade určite neplatili. Prečo za vašu politickú chybu máme my nevinní obyčajní občania opäť z našich daní zacvakať? Myslím si, že keď si najvyšší ústavný činiteľ, akým je prezident dovolí porušiť základné ústavné práva občana, tak to už je naozaj silná káva. Povinnosťou prezidenta, ako najvyššieho ústavného činiteľa je predsa ústavu a zákony dodržiavať a nie ich porušovať! Neviem ako je to podľa vás pán exprezident, ale dusiť sa má kapusta a nie ústavnosť a demokracia. Šliapať sa má po kapuste a nie ústavnosti a demokracii.

Pán exprezident prečítajte si na internete moje „Lekcie z demokracie“ a možno konečne pochopíte a zistíte, že aj moje základné ústavné práva boli tiež porušené, a asi to nie je vôbec náhoda, že aj vtedy ste boli v jednej z tých najvyšších funkcií v štáte opäť aj vy.

P.S. Výzva! Kto je za to, aby tých 60 000 € zaplatil ten, čo to všetko zavinil, nech šíri túto výzvu po internete ďalej. Aj takto môžeme my obyčajní občania naučiť politikov, aby v budúcnosti dusili len kapustu, a nie ústavnosť a demokraciu, a aby šliapali v budúcnosti len po kapuste, a nie ústavnosti a demokracii.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?