Pozor, revolúcia sa ešte neskončila!

Autor: Tibor Bindas | 16.11.2014 o 15:18 | (upravené 17.11.2014 o 9:20) Karma článku: 8,91 | Prečítané:  711x

Revolúcia sa nemôže skončiť, kým tí, čo nás stále klamú a stále nás všetkých okrádajú budú stále robiť poctivo svoju špinavú politiku.

Výmena jedného politického panáčika za iného politického panáčika predsa nič zasadne nerieši. Aj po týchto komunálnych voľbách, ktoré berú, ako ich víťazné voľby sa nám otvorene vyhrážajú, že idú ďalej a ich špinavé kauzy nám ukazujú kde. Aj touto cestou sa chcem poďakovať médiám a každému, kto sa nebojí špinavých politikov, a stálym odhaľovaním nových a nových káuz strháva tým špinavým politikom ich vyretušované masky poctivcov, ktorí na obale robia „politiku pre ľudí“, ale vo svojom obsahu  robia politiku len pre seba a svoju nenažratosť.

Ako zle môže fungovať tento štát, keď napríklad pri kauze „CT“ asi zlyhali všetky kontrolné mechanizmy v tomto štáte a nebyť médií a statočného doktora a sestry, by sme sa o tom nikdy nič nedozvedeli a všetko by pod podobným scenárom pokračovalo aj v iných nemocniciach ďalej. Koľko asi iných podobných špinavostí sa môže diať v iných sektoroch len sa o tom nevie, lebo ako sa zdá kontrolné mechanizmy štátu nefungujú?! Nebojte sa, ten čo si vlastnou čestnou prácou nevie zarobiť na svoj život  neprestane nikdy kradnúť. On sa z toho len poučí a bude kradnúť ešte sofistikovanejšie a bude našu trpezlivosť skúšať ďalej.

Prečo teda stále kradnú? Lebo my im to stále dovolíme. Nebuďme preto zbabelo nemí, keď treba kričať. Postavme sa vždy na stranu hrdinov, ktorí sa neboja ukázať na špinavých politických zlodejov. Viete, istý čas som sa aj ja ocitol vo vysokej politike a v historických a prelomových časoch som nakukol do "politickej kuchyne" rôznych politikov, a už vtedy som si uvedomil jednu vec. Politickí zlodeji sú ako drogisti, kradnutie je pre nich droga a teda čo je pre drogistu drogovanie, to je pre špinavého politika kradnutie. Drogista potrebuje pre svoje uspokojenie dávku drogy a špinavý politik potrebuje pre svoje uspokojenie dávku nakradnutého majetku. Deň, v ktorom nekradol a neokradol svojich spoluobčanov pokladá špinavý politik vždy za stratený.

Obidvaja, teda drogista i špinavý politiku sú chorí ľudia. Preto, až keď prestaneme voliť do politiky takýchto chorých ľudí môže naša malá i veľká politika naozaj vyzdravieť. Verte mi, že oni neprestanú kradnúť, kým im to dovolíme a to tým, že ich opäť zvolíme. Bezcharakterných a hlúpych politikov nezastaví nič, len nové voľby,  v ktorých si ich už nezvolíte. Aj táto nová škandalózna kauza jasne dokazuje, že v politike sa nič nemení, ale treba si priznať, že aká je naša domovina je aj naša vina. Preto si myslím, že revolúcia sa ešte neskončila. Revolúcia a teda ani „November 1989“ sa podľa mňa preto ešte neskončil. Revolúcia sa môže skončiť až vtedy, keď moc budú mať morálni a múdri a chorí sa začnú liečiť a nie hrať nám nechutné a falošné divadlo na demokraciu, o ktorej ani nevedia, čo to vlastne je.

P.S. Viete, už komáre, ktoré nám v lete pijú krv a sústavne nás otravujú vedia, kedy majú dosť, ale špinaví politici nám jasne dokazujú, že nemajú inteligenciu ani tých komárov. Pritom komáre nám otravujú život a pijú nám  krv len v lete a špinaví politici v jari, lete, jeseni i zime.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?