Diskusný príspevok, z ktorého ma mrazí

Autor: Tibor Bindas | 24.11.2015 o 6:28 | (upravené 26.11.2015 o 12:41) Karma článku: 13,74 | Prečítané:  5913x

Pán minister, tak toto som po svojom zverejnení blogu nečakal. Vec je podľa zverejneného príspevku vraj veľmi vážna, prosím, vyjadrite sa! 

Pozrel som si diskusie k môjmu predošlému blogu s názvom: Chce pán minister zo Slovenska urobiť policajný štát?, a to čo je v diskusnom príspevku s názvom „Som policajt a suhlasim s Vami...“ ma naozaj zamrazilo. Pán minister, je naozaj pravda, čo sa tam píše, že korupcia v polícií začína už prijímaním do polície? Podľa mňa, si našimi daňami platíme políciu  aj preto, aby odhaľovala a ničila 3K - Korupciu, Klientelizmus a Kriminalitu. Tak ako je to?

Veď Policajný zbor má plniť tieto úlohy:
a) spolupôsobí pri ochrane základných práv a slobôd, najmä pri ochrane života, zdravia, osobnej slobody a bezpečnosti osôb a pri ochrane majetku, 
b) odhaľuje trestné činy a zisťuje ich páchateľov, 
c)spolupôsobí pri odhaľovaní daňových únikov, nezákonných finančných operácií, legalizácie príjmov z trestnej činnosti a financovania terorizmu.

Nepochybujem o tom, že je v polícii určite veľa čestných policajtov, ktorí sa do polície dostali čestne, ale je naozaj pravda, čo sa píše v diskusnom príspevku:„Som policajt a suhlasim s Vami...“? Dokonca je tam aj žiadosť o pomoc obyvateľov tohto štátu. Preto, ako to v tej našej polícii pán minister nakoniec vyzerá? Dúfam, že nielen mňa, ale aj čitateľov týchto blogov, to bude určite zaujímať.

P.S. Dobrým škodí, kto šetrí zlých. P. Syrus

 


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nové pravidlá zásadne ovplyvnia ľudí. Dlžníkov aj exekútorov

Sociálna poisťovňa môže siahnuť na účet dlžníka aj bez exekútora, bezvýsledne exekúcie sa musia zastaviť.

KOMENTÁRE

Fico radí socialistom ako byť populárnejší

Toto má byť lekcia z postkomunistickej Európy?


Už ste čítali?